Kreatywne place zabaw z drewna robinii.

Firma SIK polski powstała, aby sprostać potrzebom klientów na rynku polskim w planowaniu i budowie bezpiecznego placu zabaw. Jesteśmy dystrybutorem produktów firmy SIK-Holz, która od ponad 30 lat oferuje indywidualne i kreatywne rozwiązania na place zabaw z drewna robinii.

Ruch, komunikacja, kontakty społeczne i wykształcanie zmysłów są głównym celem uwzględnianym przy opracowywaniu naszych koncepcji placów zabaw. Dzięki naturalnym formom i kształtom nasze urządzenia harmonijnie wtapiają się w krajobraz i stają się atrakcyjnym miejscem pobytu dla wszystkich pokoleń..

O firmie

O firmie

Zabawa jest określana poprzez swobodę działania, bezcelowość, odosobnienie, powtarzalność i moment niewiedzy. To samodzielna decyzja, kiedy, jak często i gdzie można coś zrobić lub bawić się.
 

Nasze warunki socjalne komplikują tę decyzję. W przeciwieństwie do dawnych czasów, gdzie dzieci mogły bawić się w każdym miejscu iw każdym czasie, dziś ich środowisko życia jest zorganizowane i zbudowane. Planowanie placów zabaw musi w pierwszej linii kierować się w kierunku potrzeb dzieci i pozwolić na wolną, niezależną zabawę. Dlatego do zabawy dzieci powinny być zachęcane przez możliwie bliskie naturze kreowanie placów jak i urządzenia, które wspierają wyobraźnię i tężyznę fizyczną oraz umożliwiają kontakty społeczne. Poprzez indywidualne kreowanie placów zabaw tworzymy interesujące i niezależne procedury gry.

sik-hoilz
Sik hoilz oferta

Firma SIK-Holz® jest zarządzanym przez właściciela, średniej wielkości przedsiębiorstwem w rejonie Flaeming, na południe od Berlina. Tutaj produkowanesą od 33 lat place zabaw z rodzimej robinii. W przedsiębiorstwie zatrudnionych jest 230 pracowników. Są to w pierwszej linii rzeźbiarze, stolarze i cieśle. Wszystkie działy firmy są po jednym dachem, od planowania, poprzez produkcję urządzeń po montaż na miejscu przeznaczenia.

 

Poza odpowiedzialnością za środowisko, SIK-Holz® angażuje się również w kwestie społeczne poprzez pracę w aktywnych sieciach. Skupiamy się tutaj szczególnie na swobodnej zabawie i miejscach zabaw przyjaznych dzieciom. Koncepcje placów zabaw są stale rozwijane i optymalizowane poprzez wieloletnie doświadczenie w teorii i praktyce przy planowaniu tych miejsc w odniesieniu do ruchu, wartości gry, rozwoju fizycznegi i psychicznego.

SIK polski
Monika Ceglarek
ul. Powstańców Wlkp. 7a
64-200 Wolsztyn

tel. 601 970 132
fax (68) 347 18 48
e-mail: m.ceglarek@sikpolski.pl
 liczba odwiedzin: 734197      online: 1
© 2021 MBEST