Kreatywne place zabaw z drewna robinii.

Firma SIK polski powstała, aby sprostać potrzebom klientów na rynku polskim w planowaniu i budowie bezpiecznego placu zabaw. Jesteśmy dystrybutorem produktów firmy SIK-Holz, która od ponad 30 lat oferuje indywidualne i kreatywne rozwiązania na place zabaw z drewna robinii.

Ruch, komunikacja, kontakty społeczne i wykształcanie zmysłów są głównym celem uwzględnianym przy opracowywaniu naszych koncepcji placów zabaw. Dzięki naturalnym formom i kształtom nasze urządzenia harmonijnie wtapiają się w krajobraz i stają się atrakcyjnym miejscem pobytu dla wszystkich pokoleń..

Informacje

Informacje

Kształtujemy sny z drewna robinii

Przy tworzeniu naszych idei zostaje zachowana naturalna forma drewna. Do budowy naszych urządzeń do zabawy wykorzystujemy wyłącznie drewno robinii. Jest to najtwardsze, europejskie drewno użytkowe. Robinia jest idealnym drewnem na maszty i słupy w górnictwie i przy budowlach wodnych. Ma niemalże wieczną wytrzymałość. Klasa odporności drewna robinii (1-2) jest jedną z największych w porównaniu do drewna dębowego (2-3) i sosnowego (3-4). Nasze drewno uzyskujemy z lasów Brandenburgii.Tworzą je naturalne lasy mieszane. Poprzez użytkowanie odpadów drewnianych osiąga się stuprocentowe wykorzystanie materiału.

Właściwości drewna robinii połączone z naszą wiedzą i szacunkiem dla indywidualnej artystycznej formy zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa i wartości rekreacyjnej. Bezpieczeństwo urządzeń i jakość stanowią nierozłączną jedność. Doskonałe wzornictwo bez zachowania bezpieczeństwa jest dla nas niedopuszczalne. Wszystkie urządzenia do zabaw produkowane są zgodnie z europejską normą EN 1176.
sik-hoilz
SIK polski
Monika Ceglarek
ul. Powstańców Wlkp. 7a
64-200 Wolsztyn

tel. 601 970 132
fax (68) 347 18 48
e-mail: m.ceglarek@sikpolski.pl
 liczba odwiedzin: 734186      online: 1
© 2021 MBEST